Dodací podmínky

Dodací lhůta, dopravní podmínky, poštovné, balné a další podmínky.

Dodací lhůta začíná běžet od následujícího dne po obdržení závazné objednávky za podmínky obdržení všech podkladů, které jsou potřebné pro vyřízení dodávky.

Dodání zboží s Platbou předem převodem na účet neprovádíme.

V případě, že zboží je na skladě a kupující nevyžaduje dodatečné požadavky (např. balení, povrchovou úpravu, dělení materiálu, ….), prodávající jej vyexpeduje obvykle do 48 hodin dopravci, který následně garantuje dodání zboží do 48 hodin během pracovního dne kupujícímu.

Pro hutní (nezdobená) materiál a zboží delší než 3m je termín dodání dohodou, obvykle do 10 pracovních dnů.

Dodací lhůta bude přiměřeně k okolnostem prodloužena, pokud zpoždění je způsobeno vyšší mocí nebo okolnostmi nezaviněnými prodávajícím (např. výpadek výroby zpoždění dodavatele, ….).

Pokud se jedná o důležitou objednávku, vyžádá si kupující od prodávajícího písemné potvrzení objednávky.

V případě, že objednané skladové zboží v běžném množství nebude na skladě nebo je nebude možné dodat do 5 prac. dnů, oznámí prodávající předpokládaný termín dodání s slevou z maloobchodní ceny, resp.  nabídne jiný srovnatelný výrobek. V tomto případě si však vyžádá souhlas kupujícího.

Dodací lhůta se považuje za plněnou včas, jestliže zboží bude připraveno na místě plnění k předání nejpozději poslední den sjednané nebo dodatečně sjednané dodací lhůty.

Pokud není prodávající schopen do 30 kalendářních dnů odeslat skladové zboží odběrateli (dodat k přepravě k prvnímu přepravci), je povinen vrátit bez zbytečných prodlev veškeré finanční prostředky vynaložené odběratelem k aktuální objednávce – kupní smlouvě na jeho účet.

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost  obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad neprodleně jich oznámit přepravci.

Faktura a daňový doklad jsou přiloženy v označeném balíku.

Zboží, které je posíláno kupujícímu musí být zabaleno tak, aby nedošlo k jeho poškození.

Za tuto službu – balení a manipulační náleží prodávajícímu odměna ve výši 40,- Kč bez DPH.

Doprava zdarma při odběru nad 15.000 Kč s DPH pro veškerý sortiment, kromě hutního materiálu (nerezové trubky, hladká ocel, ..), dřevoplastů, polykarbonátů, kovářského uhlí, finálních výrobků, garážových vrat, ATYP-ů (jsou oceňovány individuálně), skla a produktů obsahujících sklo.

Při osobním odběru je nutné si zboží vyzvednout nejpozději do 5 pracovních dnů.

Přepravní limity (ceny uvedené bez DPH):

165 Kč DOPRAVA do váhy 2kg a délky 1m a 40 Kč MANIPULAČNÍ A BALNÉ.

Cena dopravy u objednaného zboží s váhou nad 2kg a délkou nad 1m je řešena individuálně.

V případě platby při předání je účtováno + 40 Kč za DOBÍRKU.